بخرید و 3,800 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

گل مانیا

( )

سبد گل لیلیوم و رز هلندی

190,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

تحویل 3 ساعته

گل مانیا
اریتفاع: 50 سانت عرض: 30 سانت
حداکثر 3 ساعت پس از سفارش
4 گل لیلیوم اورینتال،6 شاخه رز هلندی و داوودی مینیاتوری
حصیری
برگ آرایی
متوسط

شاخه  گل علاوه بر مظهر زیبای، یکی از هدایایی است که نشان‌دهنده احساسات و عواطف انسان در شرایط مختلف است.

هدیه گل نیاز به مناسبت ندارد و بد نیست بعضی وقت‌ها شاخه‌ای گل به مدیر، همسر، مادر، پدر و آنهایی که دوست‌شان داریم، بدهیم.

وقتی کسی به تو یک شاخه گل تقدیم می‌کند، می‌خواهد بگوید که چقدر به تو «توجه» دارد.

کدورت از بین می رود، فقط با یک هدیه

هدیه دادن یکی از روش های از بین بردن کینه و کدورت است به همین دلیل اگر احساس می کنید با خرید یک هدیه می توانید به اختلافات پایان دهید بهتر است زمان را از دست ندهید و هرچه زودتر دست به کار شوید.

شایان ذکراست محصولات ارائه شده توسط این مجموعه از نظر تعداد کاملاً با عکس مطابقت داشته و با توجه به اینکه گل آرایی یک هنر است گاهاً در چیدمان گلها تا 20 درصد تغییرات وجود دارد که این امر کاملاً طبیعی می باشد و گل ها توسط همان شخصی گل آرایی می شود که نمونه عکس برداری شده را گل آرایی نموده است . ضمناً 15 درصد از گلها و رنگ آنها در بعضی از فصول در بازار موجود نمی باشند که با توجه به رنگ آنها از گلهای جایگزین فصل استفاده خواهد شد. در صورت تمایل جهت اطمینان از موجودی نوع و رنگ گل انتخابی میتوانید با شماره مستقیم پیگیری سفارشات تماس حاصل فرمائید .

برچسب ها

  • نقد و بررسی کاربران

    برای عرض تسلیت یکی از بستگان این گل خرید کردم.خودم از نزدیک ندیدم ولی برام یک عکس از کاری که ارسال شد با متن درخواستی که داشتم برام ایمیل شد.همه چی خوب بود و از تماسی که شخص تحویل گیرنده با من داشت معلوم بود همه چی خوب بود