بخرید و 12,740 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

ارزان شد! گل انوشک

گل انوشک

( )

سبد گل لیلیوم اورینتال و ارکیده

655,000 تومان

637,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

تحویل 3 ساعته

گل انوشک
ارتفاع: حدود 70 سانت عرض : حدود 60 سانت
حداکثر 3 ساعت پس از سفارش
6 عدد آنتوریوم 2 عدد ارکیده 12 عدد لیلیوم
چوبی
برگ آرایی
بزرگ

شاید بارها به این فکر افتاده باشید که آیا گلی که من میخرم شاداب و سرزنده است ؟ آیا در این مدتی که من گل را اینترنتی سفارش دادم تا گل ارسال شود جعبه گل یا تاج گل من مشکلی برایش پیش می آید ؟ و بسیاری سوالات دیگر 

و اما در پاسخ به سوالات شما در مورد روش ارسال گل قابل ذکر است که تمامی گلها طوری آرایش میشوند که اگر به صورت سبد باشند در یک اسفنج خارجی که تا روزها آب در آن وجود دارد و مانع پژمرده شدن گلها میشوند قرار داده میشوند و ارسال میگردند . همچنین ارسال های ما اکثرا با خودروهای خنک جابجا میشوند 

اما اگر باز هم نگران هستید  این بار باید به شما سبد گل لیلیوم و ارکیده پیشنهاد کنیم  همانند این سبد گل که در یک سبد بسیار زیبا و مدرن برای دوستان و عزیزانتان ارسال میشود که مدت ها شاداب و سرزنده خواهند ماند . 

همچنین می توانید جهت سفارش کالا مورد نظر برای تغییر در تعداد رزها و رنگ رزها  با ما تماس بگیرید

تقریبا همه گلها، علاوه بر کشیدن آب از طریق ساقه ها، از بخار آب در طول روز استفاده می کنند. پس از پاشیدن آب به آنها دریغ نکنید.
در نهایت گل های شاخه بریده عمر بیشتری خواهند داشت اگر در دمای پایین و در مکان سرد نگهداری شوند. یادتان باشد که گل فروشی ها گل ها را در یخچال های بزرگ نگهداری می کنند

لازم نیست شما هم گلها را در یخچال نگهداری کنید. فقط آنها را شب ها به جای سردی منتقل کنید و از نقاط گرم خانه از جمله شومینه و اجاق گاز و نور مستقیم آفتاب دور نگه دارید تا به گلبرگ ها ظریف صدمه نخورد.
دمای هوا به هنگام بریدن گل ها نیز مهم است. صبح ها یعنی وقتی که دمای هوا هنوز پایین است گل ها را از باغچه بچینید

- شاید شنیده باشید که آسپیرین یا سرکه به طولانی کردن عمر گل های شاخه بریده کمک می کند، ولی باید بدانید که این چیزها در واقع تأثیر زیادی ندارند. چیزی که شاید تأثیر داشته باشه استفاده از لیموناد است. یک تجربه علمی ثابت کرده است که پر کردن گلدان گل از سون اپ به جای آب می تواند گل ها را تا دو هفته شاداب نگه دارد.
- یک داستان قدیمی وجود دارد که می گوید اگر یک سکه پنی را ته گلدان گل لاله بیندازید آنها را راست نگه می دارد. به نظر می رسد درست است.
- یک نکته دیگر در مورد لاله ها، فرو کردن ساقه  گل ارکیده در آب یخ به هنگام صبح و بریدن تیم اینج از ته ساقه موجب طولانی شدن عمر ارکیده میشود.
ارکیده ها آب را خیلی دوست دارند و به جای آب پاشیدن به آنها، بهتر است آنها را سریع در کاسه ای از آب خنک فرو کنید.

برچسبها: ارسال گل، گل فروشی ، خرید گل

برچسب ها