بخرید و 21,200 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جدید ارزان شد! جعبه گل پردیس

جعبه گل پردیس

( )

خرید جعبه گل پردیس

1,100,000 تومان

1,060,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

تحویل 3 ساعته

جعبه گل پردیس
ارتفاء : 90 سانت عرض :60 سانت
حداکثر 3 ساعت پس از سفارش
ارکیده فلونوپسیس،رز هلندی
هاردباکس
برگ آرایی
متوسط

گل یکی از بهترین انتخاب ها برای هدیه دادن میباشد که میتوان در مناسبت های خاص به شریک زندگی خود و افرادی که دوستشان دارید هدیه بدهید و درعین سادگی و زیبایی حس خود را انتقال دهید و ابراز یک عشق واقعی و یادآور روزهای خوش زندگی باشد.


قبل از خرید گل موضوع مهمی که باید بهش توجه زیادی داشته باشید نوع گلی است که اتنخاب میکنید اینکه به شکل دسته گل یا جعبه گل و یا حتی گل شاخه ایی سفارش خود را از گل فروشی مورد نظر تقاضا کنید انتخاب نوع گل و دیزاین گل به سلیقه شما و همسرتان و یا شخصی که میخواهید هدیه بدهید دارد تا بتوانبد به بهترین شکل فرد مقابل را خوشحال کنید.

شایان ذکراست محصولات ارائه شده توسط این مجموعه از نظر تعداد کاملاً با عکس مطابقت داشته و با توجه به اینکه گل آرایی یک هنر است گاهاً در چیدمان گلها تا 20 درصد تغییرات وجود دارد که این امر کاملاً طبیعی می باشد و گل ها توسط همان شخصی گل آرایی می شود که نمونه عکس برداری شده را گل آرایی نموده است . ضمناً 15 درصد از گلها و رنگ آنها در بعضی از فصول در بازار موجود نمی باشند که با توجه به رنگ آنها از گلهای جایگزین فصل استفاده خواهد شد. در صورت تمایل جهت اطمینان از موجودی نوع و رنگ گل انتخابی میتوانید با شماره مستقیم پیگیری سفارشات تماس حاصل فرمائید .

جعبه گل پردیس با گلهای ارکیده فلونوپسیس و رز هلندی  با چیدمانی منظم در کنار هم جلوه زیبایی به این باکس گل داده است،که با وجود اسفنج خارجی کار شده در این باکس موجب ماندگاری بالا گل میشود شما می توانید این گل را  جهت استفاده در مراسم خواستگاری،عرض تبریک و جشن تولد به عزیزانتان انتخاب کنید همچنین میتوانید بسته به سلیقه خود رنگ گل را تغییر دهید.

قابل ارسال به هر کجا که میخواهید به همراه رعایت پرتوکل های بهداشتی و در کمترین زمان آن را دریافت نمایید .

قابل ذکر است که پیامک تحویل گل و هدیه کلیه سفارشات شما بعد از تحویل به شماره همراه شما ارسال میگردد 

                                               اطلاعات تحویل

- تصویر نمایش داده شده در طبیعت نشانگر است،محصول واقعی ممکن است با شکل و طراحی کمی متفاوت باشد.

- گل ها ممکن است در مرحله شکوفه یا نیمه شکوفه تحویل داده شود.

- زمان تحویل برآورده شده است و بستگی به دسترس بودن بعضی از محصول و مقصدی که می خواهید تحویل شود

- از آنجا که گل ها در طبیعت فاسد می شوندما می توانیم تنها یکبار تحویل سفارش خود را انجام دهیم.تجویل را نمیتوان مجدد به روز دیگر هدایت کرد

- گاهی اوقات جایگزینی گل ها به علت مسائل مربوط یا تغییر فصل منطقه ضروری است

در صورت نیاز می توانید جهت سفارش کالا مورد نظر با ما تماس بگیرید

جعبه گل

برچسب ها