بخرید و 6,900 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

گل پارمیس

گل پارمیس

( )

باکس گل رز

  • گل رز

345,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

تحویل 3 ساعته

ارتفاع: 35 cm عرض: 15 cm
حداکثر 3 ساعت پس از سفارش
12 عدد رز
باکس فانتزی
گل آرایی
جداگانه سفارش دهید

گل همه چیز هست که باید عشق و شادی را در اطراف کسترش دهید،با این جذابیت های جذاب توری قرمز شما میتوانید احساسات عشقی خود را در قلب عزازان خود بوجود آورید،آن را به شریک زندگی خود در سالگرد ازدواج خود یا روز ولنتاین برای تقویت و پیوند عشق هدیه دهید.

                                                                                                 جعبه گل پارمیس

جعبه گل پارمیس با گلهای رز قرمز با چیدمانی منظم در کنار هم جلوه زیبایی به این باکس گل داده است،که با وجود کپسول های کار شده در این باکس موجب ماندگاری بالا گل میشود شما می توانید این گل را  جهت استفاده در جشن تولد،ولنتاین ،روز پدر،روز مادر و سوپرایز کردن عزیزانتان انتخاب کنید همچنین میتوانید بسته به سلیقه خود رنگ گل را تغییر دهید.

                                                                                                    اطلاعات تحویل

- تصویر نمایش داده شده در طبیعت نشانگر است،محصول واقعی ممکن است با شکل و طراحی کمی متفاوت باشد.

- گل ها ممکن است در مرحله شکوفه یا نیمه شکوفه تحویل داده شود.

- زمان تحویل برآورده شده است و بستگی به دسترس بودن بعضی از محصول و مقصدی که می خواهید تحویل شود

- از آنجا که گل ها در طبیعت فاسد می شوندما می توانیم تنها یکبار تحویل سفارش خود را انجام دهیم.تجویل را نمیتوان مجدد به روز دیگر هدایت کرد

- گاهی اوقات جایگزینی گل ها به علت مسائل مربوط یا تغییر فصل منطقه ضروری است

همچنین می توانید جهت سفارش کالا مورد نظر با ما تماس بگیرید

جعبه گل پارمیس

نگهداری از گل های شاخه بریده:


اول این که گلها اندام های زایشی گیاه هستند و در واقع تقريبا (بعد از چیدن) به منشای مرحله رشدی خود رسیده و دیگر به مواد غذایی زیادی برای رشد بیشتر احتیاج ندارند ولیکن مواد غذایی لازم (موجود در گل) فقط برای حفظ و بقای خود گل، درون آن موجود است. (زمان کوتاه)، اضافه نمودن مواد غذایی سبب طولانی تر شدن عمر گل ها و باز شدن غنچه های ناشکفته می شود. و دوم این که گل های بریده فاقد ریشه هستند و آب لازم را فقط از طریق آوندهایی (مجاری) که در محل بریده شدن ساقه قرار دارند جذب می کنند. و سوم این که خود گیاه با سطح بریده شده به عنوان یک زخم برخورد و سعی می نماید که به نوعی آن را ترمیم و بازسازی نماید که این کار را با مسدود کردن سلول ها و آوندهای صدمه دیده بریده شده انجام میدهند که این امر باعث مختل شدن جذب آب می شود.
حتما متوجه شده اید زمانی که گل شاخه بریده را داخل آب قرار داده پس از مدتی آب داخل لیوان یا گلدان کمی کدر می شود و یا بوی بد می گیرد که این بدلیل رشد انواع قارچ در آب آن می باشد. عوض نمودن زود به زود آب از گندیدن آب و یا رشد قارچ ها جلوگیری می نماید، زیرا همین عامل باعث خراب شدن و مردن أوندهای انتهای ساقه می شود و در نتیجه جذب آب را نیز مختل می کند. گاهی اوقات بعضی از فروشندگان به هنگام فروش دسته گل مواد مخصوص طولانی کردن عمر گل را هم عرضه می کنند که این مواد هم از رشد قارچ ها جلوگیری می کند و شم ماری مواد مغذی داشته که استفاده از آن نیز بسیار مفید می باشد.
هیچ چیز مانند یک گلدان گل های طبیعی فضای خانه و هر فضای دیگری را شاداب و باطراوت نمی کند. همه ما گل ها را دوست داریم و می خواهیم بیشترین استفاده را از زیبایی آنها بنماییم. 

برچسب ها : خرید اینترنتی گل , سفارش گل گل فروشی در تهران خرید گل آنلاین , ارسال گل 

برچسب ها